Hipnoz Terapisi | Empati Psikoterapi ve Cinsel Terapi Merkezi

Hipnoz Terapisi

Kocaeli Empati Psikoterapi Merkezi-Hipnoz Terapisi

Bilincin sürekli olarak aktif olması ve hayatın kontrollü yaşanması biyolojik olarak mümkün değildir. Her insan yaklaşık 90 dakikada bir kısa süreli de olsa bilincin kontrolünden çıkar(dalmak, donmak, ne yapacağını unutmak vb) . Bu durum küçük bir trans halidir. Bu trans halinde vücudun temel sistemleri çalışmaya devam eder.

Hipnoz kişinin kontrolsüz bir şekilde yaşadığı trans halininin bir uzman tarafından kontrollü bir şekilde bireye yaşatılmasıdır. Birey bilincin denetimini azaltıp uzmanın kontrolüne bıraktığı zaman savunma düzenekleri devre dışı kalır ve kişinin daha saf ve doğal hali ortaya çıkar. Kişinin gerçek hayatta yapmakta zorlandığı ve kaçtığı davranışlar (asansöre binmek, vajinismus gibi) trans altında yaşatılıp aşılabilir.

Hipnoz cinsel terapi, alt ıslatma, travma, dikkati artırma, korkuları yenme, ve terapilere destek olarak oldukça kullanılan bir yöntemdir.

Hipnozu yapan kişinin terapi alanında da uzman olması oldukça önemlidir. Kişide ortaya çıkacak olan duygu ve anıları iyi kontrol edip kişiye yardım edebilmelidir.

Etiketler: İzmit Hipnoz Terapisi, Kocaeli Hipnoz Terapisi, Gölcük Hipnoz Terapisti, İzmit Hipnoz İle Cinsel Terapi, İzmit Hipnoz İle Vajinusmus Terapisi, Kocaeli Hipnoz İle Fobi Tedavisi, İzmit Hipnoz İle Alt Islatma Terapisi, İzmit Hipnoz İle Travma Terapisi, İzmit Hipnoz İle Sigara Bırakma , Kocaeli Hipnoz İle Sigarayı Bırakma

İletişim ve Randevu

Hizmetlerimiz doğrultusunda psikolojik bir desteğe ihtiyacınız var ise eğer, bir telefon uzağınızdayız. Sizde çözüme kavuşan danışanlarımız arasına katılın.
Tel : 0 (532) 012 3714