Hakkımızda | Empati Psikoterapi ve Cinsel Terapi Merkezi

Hakkımızda

Empati Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak 2013 tarihinde Kocaeli nde Psikolojik ve Pedagojik Danışmanlık Hİizmeti vermeye başladık. 

Sağlıklı birey olmanın yolu;bedensel,zihinsel,duygusal açıdan sağlıklı olmaktan gecer.Tüm bunları göz önünde bulundurarak danışanlarımızı bütüncül bir bakış acısıyla değerlendirip uygun terapi tekniklerini uygulamaktayız.Bu doğrultuda her kişiye özel olarak görüp hayatına daha sağlıklı,nitelikli devam etmesini amaçlamaktayız.

İnsan mutlu, huzurlu olmak, yaşamını daha kaliteli hale getirmek için bir çok mücadeleler verir.Kişinin hem geçmişte yaşadığı olumsuz yaşam deneyimleri hemde günlük yaşantısında karşısına çıkan zorluklar zaman zaman üzüntü,korku,kaygı gibi olumsuz duygular yaşamasına neden olabilir.Bu olumsuz duyguların kişinin işlevselliğini bozduğu,kişinin hayatını olumsuz etkilediği ve belkide bazen baş edemeyeceğini düşündüğü zamanlar da profesyonel bir destek alma ihtiyacı olabilir

Empati Psikolojik Danışmanlık Merkezi, alanında başarıları ile isim yapmış “Akıl ve Ruh Sağlığı Profesyonelleri” ile bir yandan kurumsal bir ortamda en iyi ve en kaliteli hizmeti bilimsel yaklaşımlar ve etik ilkeler çerçevesinde vermeye, bir yandan da danışanların kendilerini rahat ve güvende hissedebilecekleri konfor ve özeni bir araya getirmeye çalışmaktadır.

    Empati Psikolojik Danışmanlık Merkezi her yaşta bireyin ruhsal sorunlarına ve özel gereksinimlerine yönelik danışmanlık hizmetlerini karşılama misyonuyla kurulmuştur. Akıl ve Ruh sağlığı alanında ihtiyaç duyulan tüm birimlerin aynı kurum çatısı altında toplanması amaçlanmıştır.

Merkezimizin sunduğu hizmetler

Depresyon

Kaygı Bozuklukları

Obsesif Kompulsif Bozukluk

Panik Atak ve Fobiler

Travma

Cinsel Terapi

Cinsel İşlev Bozuklukları

Cinsel Kimlik Bozuklukları

Uyku ve Yeme Bozuklukları

Şizefreni

Bipolar

Ergen Terapisi

Oyun Terapisi(Çocuk merkezli ve Deneyimsel oyun terapisi)

Çocuklarda Duygusal ve Sosyal Problemler

Çocukarda Ebeveyn Tutumu

Çocuklarda Davranış Problemleri

Çocuklarda Öğrenme Bozuklukları

Zeka, Gelişim ve Performans Testleri

Yetenek ve Kişilik Testleri

EMDR Terapisi

Bütüncül Psikoterapi

Bilişsel Davranışçı Terapi

Çift Terapisi

Aile, İlişki ve Evlilik Danışmanlığı

HYT(Hipnotik Yeniden İşleme) Terapisi

Aile Dizimi Terapisi

İletişim

Hizmetlerimiz doğrultusunda psikolojik bir desteğe ihtiyacınız var ise eğer, bir telefon uzağınızdayız. Sizde çözüme kavuşan danışanlarımız arasına katılın.
Tel : 0 (532) 012 37 14